, ,

2016’nın En Büyük Film Hataları

2016 yılında vizyona giren filmlerde yapılan basit hatalar herkesi şaşkına çevirdi…

1.Deadpool

Filmdeki meşhur sahnede, Deadpool, Colossus’un elinden kaçarak köprüden atlıyordu. Ancak sahnede ters giden bir şeyler vardı. Deadpool tam atlarken sol eli kesikmiş gibi görünüyordu ancak düşüş esnasında sol eli sağlamken, sağ eli kesik görünüyordu.

2)Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerelerde Bulunurlar?

Newt, yaratıklarından birini Central Park’da kovaladığında, park karla kaplıdır ve insanlar buzlu bir havuzda buz pateni yaparlar. Bu sahneden hemen önce veya hemen sonra ve film boyunca başka herhangi bir yerde hiçbir yerde kar yoktur ve insanlar ılıman hava koşullarında normal bir şekilde giyiniyorlar.

3)Now You See Me (Sihirbazlar Çetesi)

Chase ve Merritt barda içerken, ilk sahnede Chase güneş gözlüğü takıyor, bir sonraki sahnede ise güneş gözlüğü yok oluyor.

4)Captain America: Civil War

Spider-Man, Captain America’nın kalkanını alırken bir ağ fırlatıyor ve kalkanın önüne yapışmasını sağlıyor. Ancak kalkan Spider-Man’e geçtiğinde üzerinde ağ yok ve kahramanımız kalkanı arkadan tutmuş vaziyette.

5)X-Men: Apocalypse

Magneto, New York, Sidney ve Kahire’de aynı gün ışığı altında dünyayı sarsan yıkımı ortaya çıkarıyor. Ancak, bu yerlerin ikisinde aynı anda gün ışığı olması mümkün, ancak üçünde olması imkansız.

6)Zootropolis

Judy sabah erkenden evden ayrıldığında yukarıdaki kilidi kaldırdığını görürüz, bu kilit oldukça yüksektedir. Ardından gelen sahnede ise kilidin oldukça aşağıda olduğu fark edilir.

7)Batman v Superman: Dawn of Justice

Clark Kent’in ölüm ilanı için yazılan gazete yazısında paragrafın kendini tekrar ettiği görülüyor.

8)The Conjuring 2 (Korku Seansı 2)

Film, Aralık 1979’da piyasaya çıkan The Clash’ın ‘London Calling’ şarkısıyla açılıyor. Film, şarkının yayınlanmasından iki yıl önce gerçekleşiyor.

9)Bridget Jones’s Baby

Hastane sahnesinde, Bridget Mark’ın elini tutmadan hemen önce, Jack’in burnundaki tamponun saniyeler içinde sürekli şekil değiştiği görünüyor.

 

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yine Star Wars, Yine Rekor!

Bakalım Kültleşmiş 10 Filmden Kaçını Bilebileceksin?