,

90’ların Efsane Film Yıldızlarının Şimdiki Halleri

90’ların efsane oyuncularının bir de şimdiki hallerini görün…

90’lı yıllarda sinemada fırtınalar estiren oyuncuların, oynadıkları filmlerdeki ve şimdiki hallerini kıyaslayacağız. Bazıları oldukça yaşlanmışken bazıları hala o günlerdeki gibi görünüyor. Hemen listemize geçelim.

1. Tom Hanks

tom hanks öncesi sonrası

1994’de Forrest Gump ile tanıdığımız Tom Hanks şimdilerde tam bir İstanbul beyefendisi. Aslında çok da yaşlanmış durmuyor ancak giyim tarzı oldukça değişmiş. Tamam tamam yaşlanmış.

2. John Travolta

john travolta öncesi sonrası

1994’de Pulp fiction’la efsaneleşen, daha sonra bir çok filmde rol alıp yıldızlaşan John Travolta, pek de yaşlanmamış görünüyor. Hala aynı karizmaya sahip olan Travolta’nın saçları bile dökülmemiş.

3. Jackie Chan

jackie chan öncesi sonrası

90’larda 7’den 70’e herkesi sevgilisi olan Jackie Chan, hala 25 yıl öncesinde olduğu gibi. Bir insan gram mı yaşlanmaz? İşte hareketli yaşamın ve sporun sağlık üzerine etkisi 🙂

4. Chris Tucker

chris tucker

Bu abimizi hatırladınız mı? Jackie Chan’le birlikte “Bitirim İkili” serisini çeken efsane isim şimdilerde biraz kilo almış gibi görünüyor. Bitirim halini yavaş yavaş ev babalığına bırakan Tucker, bir zamanlar genç kızların sevgilisiydi. Bu arada Tucker’ı seslendiren ve adını bilmediğimiz düblaj sanatçımıza da buradan selamlarımızı iletelim 🙂

5. Nicolas Cage

Nicolas Cage

Zamanın güzelleştirdiği insanlardan Nicolas Cage var şimdi de sırada. (Bkz: Liseli bir ergenden nasıl karizmatik bir aktöre dönüştüm).

6. Morgan Freeman

Morgan Freeman

Sinemanın efsane yılı olan 1994’de, The Shawshank Redemption ile tanımıştık onu. O zamanlardan bu yana o asil duruşu hiç değişmedi. Saçları ve sakalları beyazlayınca daha da yakışıklı olan Freeman’a “bir insan yaşlanınca bu kadar mı karizmatik olur” demekten kendimizi alamıyoruz.

7. Tim Robbins

Tim robbins öncesi sonrası

Listemizde ilk defa birinin gerçekten yaşlandığına şahit oluyoruz 🙂 Yine The Shawshank Redemption efsanesiyle tanıdığımız Robbins’e göçmüş diyemesek de hayli yaşlandığını söylemek durumundayız.

8. Julia Roberts

julia roberts öncesi sonrası

Yirmi yıl geçti, yirmi. El insaf. Söylenecek fazla bir şey yok. Kadınların erkeklerden daha çabuk yaşlandığını düşünürsek 67 doğumlu Julia Roberts oldukça iyi durumda 🙂

 

9. Mel Gibson

mel gibson öncesi sonrası

Şarap gibi yıllandıkça güzelleşen bir başka isim Mel Gibson. Braveheart filmiyle akılara kazınan Mel abimiz, Kiğılı reklamlarında boy gösterebilecek şekilde yaşlanmış. Sen 60 yaşındasın ve evlisin , neden ortalamayı yükseltmeye devam ediyosun be Mel abim?

10. Brendan Fraser

Brendan Fraser

Zamanı geriye doğru yaşayan Fraser, sanki yaşlanmamış da gençleşmiş gibi duruyor. Mumya filmiyle şöhretini pekiştiren Brendan Fraser 47 yaşında.

11. BONUS! Arnold Vosloo

arnold vosloo

Mumya demişken yıllardır küfür ettiğimiz Arnold Vosloo’dan özürdilemek istiyoruz. Böylesine mülayim bir insan olacağını bilsek inan o kadar sövmezdik. Affet bizi Vosloo.

Çıkarım:

Yok abi yok para olunca insan yaşlanmıyor. Test ettik onayladık. İnanmıyorsanız 20 sene sonra önce aynaya sonra bu listeye tekrar bakın 🙂

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

-1 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akademi’ye Üç Türk Davet Edildi

Deadpool 2 2018’de Vizyona Giriyor!