,

Chucky geri dönüyor!

Çocukluğumuzun korkunç bebeği Chucky geri dönüyor…

Çocukluğumuzun korkulu oyuncak bebeği Chucky yeniden beyaz perdeye dönüyor. Efsaneleşmiş korku serileri arasında yer alan Chucky 7. filmiyle 2017’de sinemalarda olacak.

İlk olarak 1988 yılında vizyona giren Child’s Play (Çocuk Oyunu) isimli filmde tanıştığımız oyuncak bebek Chucky karakteri izleyenleri hemen etkilemeyi başarmış ve oldukça kısa bir sürede unutulmaz bir korku sinemasına figürüne dönüşmüştü. Child’s Play’in yazarı ve Chucky karakterinin yaratıcısı Don Mancini’nin liderliğinde tam beş devam filmi daha çekilen Child’s Play serisine ait son film olan Curse of Chucky (Chucky’nin Laneti) 2013 yılında vizyona girmişti.

Gelecek yıl Chucky serisine ait yedinci bir filmin vizyona gireceği haberleri ise bir süre önce basına yansımış ve bu haberler Don Mancini tarafından da doğrulanmıştı. İlk filmdeki karakterlerine hayat verecek olan Alex Vincent, Chris Sarandon ve Catherine Hicks’ten oluşan 1988 yılındaki orijinal kadronun geri döneceği filmin yazar ve yönetmenliğini, yarattığı seriye yıllardır sahip çıkmayı başaran Don Mancini üstlenecek.

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deadpool 2 2018’de Vizyona Giriyor!

Speedy Gonzales Sinema’ya Uyarlanıyor!