,

Death Note Çok Yakında Sinemalarda!

En sevilen mangalardan biri olan Death Note sinemaya uyarlanıyor…

En sevilen ve üzerinde en çok tartışılan anime serilerinden biri olan Death Note çok yakında sinemaseverlerle birlikte olacak.

Daha önce 3 kez Japon yapımı uyarlamalarla izleyicileri hayal kırıklığına uğratan Death Note bu sefer Hollywood uyarlamasıyla karşımıza gelecek. İlk olarak 2003 ile 2006 yılları arasında 13 ciltlik bir manga olarak ortaya çıkan Death Note, 2006 – 2007 yılları arasında 37 bölümlük bir anime olarak yayınlandı. Anime tutkunlarının yakından tanıdığı Death Note serisi daha önce Japon yapımı; Death Note (2006), Death Note: The Last Name (2006) ve L: Change the World (2008) isimli 3 filme kavuşmuştu.

Anime gönüllüleri tarafından bir gün Hollywood’da uyarlanacağı biliniyordu. Death Note nihayet beyaz perde uyarlamasıyla geliyor. Animenin sinema uyarlamasında kamera arkasına Katliam Gecesi ve The Guest filmlerini yöneten Adam Wingard yer alacak. Death Note’un en sevilen karakterlerinden olan Yagami Light (Kira)’ı en son Kağıttan Kentler (Paper Towns) filminde başrol oynayan Nat Wolff canlandıracak. Misa Amane karakterini  The Leftovers dizisinde yer alan Margaret Qualley canlandıracak. L’i ise canlandıracak isim henüz belirlenmiş değil.

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Speedy Gonzales Sinema’ya Uyarlanıyor!

Amy Film İncelemesi