, ,

IMDb’de 2016 Yılının En Çok Aratılan Oyuncuları

IMDb sitesinde bu yılın en çok görüntülenen oyuncuları belli oldu…

Dünyanın en çok kullanılan film veri tabanı sitesi olan IMDb’de bu sene en çok görüntülenen isimler belli oldu. IMDb’nin oyuncu profillerine olan ziyaretleri göz önüne alarak yaptığı sıralamada özellikle kadın oyuncuların olması dikkat çekiyor. İşte en çok ziyaret edilen profiller:

10. Leonardo DiCaprio

The Ravenant filmiyle nihayet Oscar sahibi olan ve binbir türlü espriye malzeme olan Di Caprio sitede bir hayli aratılmış.

9. Haley Bennett

The Girl on The Train ve The Magnificent Seven filmleriyle bu yıl adından oldukça söz ettiren Bennett, 2016 yılının en çok arananlar listesine girmiş durumda.

8. Daisy Ridley

Star Wars: The Force Awakens filmi ile büyük bir patlama yaşayan Ridley listeye 8. sıradan giriyor.

7. Alicia Vikander

Ex Machina ve The Man from U.N.C.L.E filmleriyle ünlü olan ve bu sene rol aldığı The Danish Girl ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar Ödülü’ne layık görülen Vikander, altın yıllarını yaşıyor gibi görünüyor.

6. Gal Gadot

Batman v. Superman: Dawn of Justice ile karşımıza çıkan ve Wonder Woman karakterini canlandıran Gal Gadot, bu karakter için oldukça eleştirilse de sevenleri de bir hayli fazla görünüyor.

5. Morena Baccarin

Gotham dizisi ile milyonları kendine hayran bırakan Baccarin, Deadpool filminden sonra tüm dünyanın tanıdığı bir yıldız haline geldi.

4. Tom Hardy

Mad Max: Fury Road, Child 44, Legend ve The Revenant gibi filmlerde rol alan ve kariyerinin zirve günlerini yaşayan Hardy, geçtiğimiz sene listenin birinci sırasındaydı.

3. Millie Bobby Brown

Stranger Things adlı ilginç bilim kurgu dizisiyle şöhreti yakalayan Brown, listenin başlarında yerini alıyor.

2. Emilia Clarke

Game of Thrones’un yeni sezonunun başladığı andan bittiği ana kadar tüm dünyada belki de en çok aratılan isim olan Clarke, Terminator: Genisys ve Me Before You filmlerinde rol almıştı.

1. Margot Robbie

Suicide Squat’ın bekleneni verememesinden sonra filmden geriye kalan tek şey olan Margot Robbie, Whiskey bu sene Tango Foxtrot ve The Legend of Tarzan filmlerinde de rol almıştı.

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tom Hanks ve Emma Watson Aynı Karede!

Bakalım Zihinlere Kazınmış 10 Efsane Filmden Kaçını Bileceksin!